Strony www, artykuły, ciekawostki

Strony www, artykuły, ciekawostki

Sklep internetowy, który zarabia

sklep internetowy

Planujesz otwarcie sklepu internetowego? Sprawdź na co powinieneś zwrócić uwagę podczas inwestowania w sklep internetowy.

Prosty i funkcjonalny sklep internetowy to podstawa!

Zakupy w sklepie on-line powinny być łatwe i szybkie. Internauci często kupują w sieci pod wpływem impulsu, dlatego zbytnie skomplikowanie procesu zakupowego w sklepie internetowym może zemścić się mniejszą ilością zamówień.

Przyjemny i lekki design (dopasowany do branży sklepu) to również bardzo istotny aspekt sklepu internetowego. Wszelkie grafiki (banery), dodatki nie powinny rozpraszać odwiedzającego sklep. Wszystkie istotne elementy takie jak: układ strony produktowej, sposób dotarcia do „koszyka”, prezentacja ważnych informacji (np o cenie, kosztach wysyłki itp.) powinny być dokładnie zaplanowane.

Sklep internetowy dostosowany do wymogów prawa

Prowadząc sklep internetowy musisz być na bieżąco z ciągle aktualizowanym prawem, które reguluje prawa i obowiązki przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż przez internet. Można pomyśleć, że sam  wybór silnika sklepu (oprogramowania sklepu) nie ma w tym przypadku większego znaczniea, jednak nic bardziej mylnego! Ważne, by Twój sklep był przystosowany do wszelkich wymagań ustawodawcy. Nie wszystkie oprogramowania  sklepów internetowych w swoim standardzie mają np: potwierdzenie zapoznania się z reulaminem przed złożeniem zamówienia, a od 25.12.2014 roku jest to już parametr obowiązkowy.

Sklep internetowy łatwy do pozycjonowania

Sklep bez odwiedzin internautów nie będzie zarabiał. Jednym z relatywnie tanich sposobów gromadzenia ruchu w sklepie internetowym jest jego wypozycjonowanie na wiele fraz „long tail” czyli z tzw „długiego ogona”. Niektóre sklepy internetowe są przyjazde w optymalizacji (która to jest podstawą do pozycjonowania sklepu) pod wiele fraz kluczowych.

Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego sklepu internetowego lub chciałbyś zlecić jego konfigurację i wdrożenie, wejdź na stronę: www.Łebsajt.pl. Pomożemy w doborze odpowiedniego silinka sklepu internetowego, oraz dobierzemy specjalną strategię dla Twojego e-biznesu.

 

 

Polecamy również:

buty sklep internetowy

Kupowanie butów w sklepie internetowym – zalety i wady

Dzisiaj buty kupuje się nie tylko w tradycyjnych sklepach obuwniczych. Dostać można je też na targowiskach, a nawet w super marketach. Ich sprzedażą zajmuje się też niejeden buty sklep internetowy. W każdym takim przypadku oferują się obuwie bardzo zróżnicowane. W takich sklepach czy punktach dostać można buty dla dorosłych i[…]

Czytaj dalej »
sklepik szkolny asortyment

Sklepik szkolny asortyment

Co sprzedawać w sklepiku szkolnym? To pytanie zadaje sobie nie jeden właściciel takiego przybytku zlokalizowanego w szkole podstawowej czy gimnazjum. Pytanie jest tym bardziej zasadne, gdyż ciągle zmieniają się przepisy regulujące jaki asortyment mogą sprzedawac sklepiki szkolne. Ostatnio przepisy zostały złagodzone i dają więcej możliwości właścicielom szkolnych sklepików. Najbardziej popularne[…]

Czytaj dalej »