Strony www, artykuły, ciekawostki

Strony www, artykuły, ciekawostki

Sklep internetowy, który zarabia

sklep internetowy

Planujesz otwarcie sklepu internetowego? Sprawdź na co powinieneś zwrócić uwagę podczas inwestowania w sklep internetowy.

Prosty i funkcjonalny sklep internetowy to podstawa!

Zakupy w sklepie on-line powinny być łatwe i szybkie. Internauci często kupują w sieci pod wpływem impulsu, dlatego zbytnie skomplikowanie procesu zakupowego w sklepie internetowym może zemścić się mniejszą ilością zamówień.

Przyjemny i lekki design (dopasowany do branży sklepu) to również bardzo istotny aspekt sklepu internetowego. Wszelkie grafiki (banery), dodatki nie powinny rozpraszać odwiedzającego sklep. Wszystkie istotne elementy takie jak: układ strony produktowej, sposób dotarcia do „koszyka”, prezentacja ważnych informacji (np o cenie, kosztach wysyłki itp.) powinny być dokładnie zaplanowane.

Sklep internetowy dostosowany do wymogów prawa

Prowadząc sklep internetowy musisz być na bieżąco z ciągle aktualizowanym prawem, które reguluje prawa i obowiązki przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż przez internet. Można pomyśleć, że sam  wybór silnika sklepu (oprogramowania sklepu) nie ma w tym przypadku większego znaczniea, jednak nic bardziej mylnego! Ważne, by Twój sklep był przystosowany do wszelkich wymagań ustawodawcy. Nie wszystkie oprogramowania  sklepów internetowych w swoim standardzie mają np: potwierdzenie zapoznania się z reulaminem przed złożeniem zamówienia, a od 25.12.2014 roku jest to już parametr obowiązkowy.

Sklep internetowy łatwy do pozycjonowania

Sklep bez odwiedzin internautów nie będzie zarabiał. Jednym z relatywnie tanich sposobów gromadzenia ruchu w sklepie internetowym jest jego wypozycjonowanie na wiele fraz „long tail” czyli z tzw „długiego ogona”. Niektóre sklepy internetowe są przyjazde w optymalizacji (która to jest podstawą do pozycjonowania sklepu) pod wiele fraz kluczowych.

Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego sklepu internetowego lub chciałbyś zlecić jego konfigurację i wdrożenie, wejdź na stronę: www.Łebsajt.pl. Pomożemy w doborze odpowiedniego silinka sklepu internetowego, oraz dobierzemy specjalną strategię dla Twojego e-biznesu.

 

 

Polecamy również:

fotobudka

Fotobudka – dobry sposób na biznes?

Czy fotobudka to dobry sposób na dochodowy interes? Firmy oferujące wynajem fotobudki (lub sprzedaż fotobudki) w ostatnim czasie powstają jak grzyby po deszczu. Fotobudki wynajmowane są na róznego rodzaju imprezy okolicznościowe (najczęściej na wesela).  Fotobudka to urządzenie, które automatycznie wykonuje zdjęcia osób, które przyodziewają zabawne, imprezowe gadżety. Oczywiście fotobudki moga[…]

Czytaj dalej »
buty sklep internetowy

Kupowanie butów w sklepie internetowym – zalety i wady

Dzisiaj buty kupuje się nie tylko w tradycyjnych sklepach obuwniczych. Dostać można je też na targowiskach, a nawet w super marketach. Ich sprzedażą zajmuje się też niejeden buty sklep internetowy. W każdym takim przypadku oferują się obuwie bardzo zróżnicowane. W takich sklepach czy punktach dostać można buty dla dorosłych i[…]

Czytaj dalej »