Strony www, artykuły, ciekawostki

Strony www, artykuły, ciekawostki

Jak pozbyć się zapachu z butów?

jak pozbyć się zapachu z butów?

Nieprzyjemnu zapach z butów to utrapienie wielu z nas.

Odświeżacze do butów?

Jak działają odświeżacze do obuwia? Maskują nieprzyjemny zapach z butów, ale go nie usuwają. Takim sposobem na pewno nie pozbędziemy się zapachu z butów, a jedynie na pewnien czas go zamaskujemy. Po czasie gdy odświeżacz zapachu przestanie działać nasz problem z fetorem z obuwia powróci.

Buty do zamrażarki?

Niektórym z was na pewno obiło się o uszy, że aby pozbyć się zapachu z butów należy je włożyć do zamrażarki. Jest to po części prawda, lecz ten sposób ma pewne mankamenty. Po pierwsze: wkładanie butów do zamrażarki w której mamy jedzenie jest niehiginiczne (nawet jeśli te buty zapakujemy w folię, a po drugie bakterie odpowiedzialne za smród z butów zostaną zniszczone, ale to nie wyeliminuje w całości zapachu.

Jak zatem skutecznie pozbyć się zapachu z butów?

Należy użyć neutralizatora zapachów, który skutecznie zniszczy bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach z butów. Tylko usunięcie bakterii, które powodują niechciany zapach w butach będzie skuteczne. Maskowanie, czy odświeżanie obuwia to tylko środki doraźne, które nie rozwiążą problemu.

Naturalny i w pełni bezpieczny neutralizator zapachu z butów możesz kupić w sklepie internetowym.

Polecamy również:

buty sklep internetowy

Kupowanie butów w sklepie internetowym – zalety i wady

Dzisiaj buty kupuje się nie tylko w tradycyjnych sklepach obuwniczych. Dostać można je też na targowiskach, a nawet w super marketach. Ich sprzedażą zajmuje się też niejeden buty sklep internetowy. W każdym takim przypadku oferują się obuwie bardzo zróżnicowane. W takich sklepach czy punktach dostać można buty dla dorosłych i[…]

Czytaj dalej »
transport do anglii

Transport do Anglii – gdzie go zlecić?

Planujesz przewieźć jakieś towary / przedmioty do Anglii? Jak wybrać firmę transportową? Gdzie najlepiej zlecić transport do Anglii? Na rynku usług transportowych firm przewozowych jest sporo. Niestety tak jak w przypadku innych branży często jest tak, że cena za usługę nie idzie w parze z jej jakością. Jak ustrzec się[…]

Czytaj dalej »