Strony www, artykuły, ciekawostki

Strony www, artykuły, ciekawostki

Imitacja drewna (deski elewacyjne) Antydeska

imitacja drewna

Imitacja drewna co raz częściej staje się alternatywą do wykańczania elewacji budynków (zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak też wielorodzinnym).

Niewątpliwymi atutami imitacji drewna są:

  • nieskomplikowany i szybki montaż
  • odporność na czynniki atmosferyczne (promienie UV, woda, ujemna tempreatura)
  • ciekawy efekt wizualny (wygląda jak prawdziwa deska)
  • niski koszt utrzymania (nie potrzeba systematycznej konserwacji / impregnacji)

W przypadku desek elewacyjnych drewnianych montaż może być dosyć trudny (konieczność zastosowania stelaży, obróbki różnych elementów itp), natomiast w przypadku imitacji drewna wystarczy takie deski przykleić odpowiednim klejem – z takim sposobem instalacji na pewno poradzi sobie każda firma budowlana lub wykończeniowa.

imitacja drewna antydeska

Deski imitujące drewno wykonane są na rdzeniu styropianowym. Specjalna powłoka, która imituje słoje drewna wykonana jest w ten sposób by była wręcz nie do odróżnienia w porównaniu z prawdziwą drewnianą deską.

Więcej informacji na temat imitacji drewna znajdziesz na stronie antydeska.pl

Polecamy również:

wkłady kominowe

Kominex Wałcz – wkłady kominowe, kominki

Firma Kominex oferuje szeroki asortyment i fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego wkładu kominowego, kominka i akcesoriów potrzebnych do ich instalacji. Zapraszamy na stronę: www.sklepkominex.pl gdzie w łatwy sposób zamówisz wkład kominkowy, a także wkład kominowy kwasoodporny i żaroodporny (o okrągłym i owalnym kształcie), kupisz tam także kominy dwuścienne izolowane i[…]

Czytaj dalej »